"Çok hassas bir cildim var ve her ürünü kullanamıyorum. Cilt doktorum mineral makyaj ürünlerini kullanmamı önerdi ve bende id bare mineral fondöteni denedim çok memnun kaldım" -Ayşe K.

"3 senedir id bare mineral kullanıyorum yağlı bir cildim var ve hergün makyaj yapmamı gerektiricek bir işte çalışıyorum. Bare mineral yapısı çok hafif cilde ışıltı veriyor. Tüm gün yüzümde olmasına rağmen hiç cilt sorunu yaşamıyorum. 1 senedir Türkiye'de bulamıyordum ürünleri. Tekrar bulabildiğime sevindim."- Begüm T.

" Yüzünüzde makyajla uyuyabileceğiniz tek fondöten."- Nuray Ş.

"Amerika da 2010 yılının en iyi fondöteni seçilmiş bence ödülü hak ediyor. Her gün kullanıyorum bu fondöteni ayrıca farları da çok güzel"- Betül G.

"36 yaşındayım cildimi yormayacak , hergün rahatlıkla kullanabileceğim bir fondöten arıyordum ve bare mineralle tanıştım. Harika bir ürün. Hafif yapısına rağmen kırışıklıkları mükemmel kapatıyor aynı zamanda spf 15 koruma faktörü var."- Seda T.

"mineral makyajın en iyisi kesinlikle,bare minerals...estetisyen olarak uzun yıllar hen kendim kullandım,hemde müşterilerime cilt bakımları sonrasında uygulama yaptım,sonuç mükemmel...ama türkiyede satışı yoktu uzun süredir,yeniden getirilmesine çok sevindim.hata ben doğal ve kusursuz görünümünden dolayı gelin makyajımda özellikle onu tercih edicem..."- fatma sola, 28

SİZ DE DENEYİN, FARKI HİSSEDİN!!!!!!!